Турнир у одбојци
  Контактирајте са  нама у вези Турнир у одбојци

У оквиру сарадње са заједницом, 23. септембра 2017. године, 14 полазница и полазника 14. и 15. класе учествовало је у пригодном програму Сабора српске омладине у организацији Епархије Сремске, након свечане литургије у Саборном храму владике Николаја, у Сремским Карловцима.

Сабор је окупио основце и средњошколце који су у пратњи свештенства и вероучитеља провели читав дан у заједничком дружењу, активностима, упознајући се и размењајући своја искуства у верском, школском и свакодневном животу. Саборовању су присуствовала и деца из Београда и Румуније.

После свечаног отварања млади су по групама обилазили знаменитости Сремских Карловаца, а њихови водичи су били и богослови Карловачке богословије.

Иако су били ради да се укључе у игру, мушка фудбалска екипа није се такмичила јер је била ван конкуренције (остали тимови су били састављени од млађих основаца), док је мешовита одбојкашка екипа ЦОПО-а освојила прво место.

17. 10. 2017.